Żywotność domów szkieletowychDecydując się na budowę domu czy to szkieletowego czy murowanego należy najpierw przeprowadzić dogłębną analizę własnych potrzeb i przewidywanego sposobu eksploatacji budynku. Stawiając domy szkieletowe w polskich warunkach musimy być świadom, że będziemy musieli zmienić filozofię jaka wiąże się z podejściem do funkcji, które pełni dom.


Żywotność domów szkieletowych

Foto: images03.olx.pl


Od wielu lat buduje u nas się z przekonaniem, że dom ma służyć wielu pokoleniom i często stawia się budynki, które zdecydowanie przekraczają potrzeby domowników. To właśnie jeden z powodów niewykończonych domów. Z kolei domy szkieletowe gwarantują szybką wprowadzkę. Domy murowane powinno budować się około dwa sezony, z kolei domy szkieletowe przeznaczone są głównie dla osób, które nie przywiązują aż tak dużej wagi do wielowiekowej trwałości budynku i chcą szybko i wygodnie żyć. Domy szkieletowe mogą być użytkowane bez konieczności generalnego remontu nawet przez okres 50lat, a dzięki prawidłowej eksploatacji i konserwacji z pewnością ten czas może być wydłużony.

Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Informacje o budowie domów i nie tylko. Zobacz jak można w ciekawy sposób urządzić mieszkanie lub dom jednorodzinny. Przegląd najnowszych rozwiązań z branży budowlanej. Masę ciekawych informacji możesz wyszukać w internecie np. na stronie